Call of Duty 4 : Modern Warfare 0xc000007b hatası

erkan sagir

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar işletim sistemimi yazayım ona göre cevaplarınızı daha iyi sunarsınız diye düşünüyorum.
İşletim Sistemi: Windows 8.1 Single Language 64 bit
Sistem Üreticisi: Lenovo
İşlemci: Intel(R) Core(TM) i5-5200u CPU @ 2.20Ghz (4 CPUs), ~2.2Ghz
Bellek: 4098MB RAM
Directx 11

Birincil Ekran Kartı
Intel(R) HD Grapics 5500
Bellek: 2133MB
İkincil Ekran Kartı
AMD Radeon (TM) R5 330
Bellek: 3833MB

Buda Dependency Walker SS si bu konuyu açmadan önce birçok makaleyi okudum ona göre konu açıyorum.
Eğer bu makaleyi okuyabilirsiniz gibi çözümler yapacaksanız hiçbir anlamı yok çünkü neredeyse bütün makaleleri okudum ordaki dllleri programları denedim bir türlü başaramadım.

z54adO.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Yanlış bilgilendirme
Maalesef Win 8 64 bit-le CoD 4 mw'yi açamazsın. Anca 32 bitle açarsın. Artık Win 8 64 bit, 16 bit uygulamaları açmıyor. Yani boşuna uğraşma ne yaparsan yap onu açamazsın. Tabi sanal bir 32 bit kurup ona belirli bir oranda RAM ayırırsan ayrı. Ama zaten 4 GB ramin var, RAM'i boşuna harcamaya gerek yok. Sen en iyisi MW2'yi yükle keyfine bak.

Son düzenleyen: Moderatör:
Anladığım kadarıyla CPU sütununda kırmızı renkte x64 yazan DLL dosyalarının 32 bit versiyonlarını bulmalısın.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı