Call of Duty, CSGO vb. Multiplayer/Online oyun tavsiyesi

babylon

Kilopat
Makaleler
4
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ryzen 7 7800X3D - MSI Pro X670-P Wifi - MSI RTX 4070 X Slim - XPG Lancer DDR5 32GB - Crucial P5 2TB Nvme M2
Meslek
Milli Eğitim Bakanlığı Erasmus Proje Koordinatörü
Herkese merhaba, iyi sosyaller.

Halihazırda tavsiye edebileceğiniz online server'larda oyuncu sıkıntısı çekmeyeceğim oyun tavsiye edebilir misiniz? Call of Duty serisini ve mekaniklerini seviyorum. Şuan hangi serilerin online multiplayer'ı var bilmiyorum. Oyunu steamden alacağım büyük ihtimalle. CSGO var zaten arada giriyorum ama, Call of Duty 4, modern warfare mekanikleri daha güzel ve bu tarzda öneriler istiyorum. Şimdiden teşekkürler.

İndirim zamanını yakalarsanız Escape From Tarkov(EFT) alabilirsiniz. Tek başınızı da oynanabilir fakat takım ile girilirse çok daha zevkli olabiliyor.

Dostum COD mekaniklerini beğeniyorsan indirimle COD BO2 almanı öneririm (Deluxe edition alırsan COD WAW hediye ediyorlar)

Battlefield 1 oynadım çok beğendim ama oyunda her yerden ölüp durma ölme simülatörüne dönüşüyor. Bazen de hilenin biri geliyor tüm mapı durduğu yerden tarıyor falan. BF5 öneririm bu bağlamda ama oynamadım. Kesinlikle önerim COD: MW veyahut Warzone modudur. CS: GO alışılmış oyun olduğu için popüler olsa da bence çok yavan bir oyun. COD: MW öneririm.

Çok teşekkür ederim. MW2 mi sadece MW mi? Warzone bilmiyorum, hiç duymamıştım.

Warzone yeni çıktı. Modern warfare'in battle royale modu. 2 gün önce çıktı. Çok keyifli, öneririm. Ücretsiz oynayabiliyorsunuz battle.net üzerinden indirip. 85 gb civarı boyutu.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…