Call of Duty : Ghosts Reveal Trailer!

Raşit Gönenç

Kilopat
Makaleler
113
Yer
Bucak-Burdur
Daha fazla  
Meslek
Online İngilizce Öğretmeni
İşte beklenen Trailer geldi! Konferansı kaçıranlar, oyunun trailerına buradan bakabilir.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Valla bir yandan Microsoft'un canlı yayını açık. Bir yandan Call of Duty : Ghosts'un sayfası açık. sürekli yenile yenile yapmaktan, anında gördüm. Hemen atladım. :D

Tahminim aynı grafik motorunu geliştireceklerdi. Çok büyük bir değişim beklemek ne kadar doğru bilemem. Ancak evet biraz kötü gördüm bende. Neyse göreceğiz nasıl olacağını. :)

Sanırım Call of Duty yine grafikleri ile değil, hikayesi ile göz kamaştıracak. Ancak yinede grafiklerinde yapılan düzenlemeleri atlamamakta fayda var...

Call of Duty'den yeni bir video geldi bu videoda MW3 ile kıyaslıyorlar grafikler ne kadar gelişmiş diye.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Call of Duty'den yeni bir video geldi bu videoda MW3 ile kıyaslıyorlar grafikler ne kadar gelişmiş diye.

Aslında yeni değil de, konferansta yayınlanmıştı. İnternet'e yeni düşmüş olabilir. :)

Raşit Gönenç gerçekten iyi işler çıkarıyor son zamanlarda. Tebrik ederim, böyle devam. :)

Teşekkür ederim. :)

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı