Call of Duty Modern Warfare 2019 alınır mı?

ebedimahkum

Centipat
Makaleler
1
Daha fazla  
Battlenet'te 197 liraya düşmüş sizce alınır mı? Warzone bayağı oynadım seviye kasmıştım sevdim. Ama boyut çok fazlaydı ve çok güncelleme alıyordu. Ayrıca yeni Modern Warfare 2 çıkacakmış bu geriye düşürür mü bu oyunu oynanır mı Warzone'den farkı var mı?

Battlenet'te 197 liraya düşmüş sizce alınır mı? Warzone bayağı oynadım seviye kasmıştım sevdim. Ama boyut çok fazlaydı ve çok güncelleme alıyordu. Ayrıca yeni Modern Warfare 2 çıkacakmış bu geriye düşürür mü bu oyunu oynanır mı Warzone'den farkı var mı?
Bence alma kanka. Lag sorunu vardı en son sinirden sildiğimde. Ama Vanguard şahane, onu al alabilirsen.

Aldım oynuyorum. Hikaye modu güzel ama kısa 5 saat civarı idare eder. Multiplayer kısmı cidden güzel Warzone ile mukayese edilemez aynı altyapıdalar ama çok daha güzel haritaları modları vs. Coop kısmı var görevler ve hediye olarak verilen eşyalar oyuncu sayısı üzerine 2 oyun çıkmasına rağmen çok yüksek.

Hocam ben gaza geldim aldım 1 saat önce falan. Eğer alacaksan şunu söyleyeyim sanırsam paran önce onaylanıyor sonra oyunu alıyor emin değilim kart girerken gerçek adresini yazman gerek tarzı şeyler duymuştum.

Geri
Yukarı