Call of Duty Modern Warfare 3 2011 için kayıt dosyası

SRLACHİA

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar bana Call of Duty Modern Warfare 3 başkanı uçakta koruduğumuz görevin başlangıcındaki bir save dosyası verir misiniz? Herhalde %25 %30 civarındaydı o görev bu arada oyunda save dosyaları var mı bilmiyorum varsa nasıl oyuna aktaracağımıda anlatırsanız sevinirim. Kendiniz oynayıp yapın ama internetten indirmeden. Ama %33.7 bir save dosyası verirseniz daha da sevinirim o eyfel kulesinin yıkıldığı görevin en başı.

Hocam kendi yaptığım var ama %100'lük save dosyası. İsterseniz Drive'a yükleyip atabilirim. İnternette genelde %100 save var. Özel olarak 20-30 arası save bulmak zor. 100'lük save indirip kaldığınız yerden devam edebilirsiniz aslında.

Yüklemek içinse, oyun eğer Steam'den ise Steam'in bulunduğu diskten; Steam>Steamapps>common> Call of Duty Modern Warfare 3 klasörüne direkt atın. Dosyanın ismi zaten players2 olduğu için direkt ana klasöre atın. Steam'den değilse de kurulu olduğu yere gidin, oraya atın.

Hocam kendi yaptığım var ama %100'lük save dosyası. İsterseniz Drive'a yükleyip atabilirim. İnternette genelde %100 save var. Özel olarak 20-30 arası save bulmak zor. 100'lük save indirip kaldığınız yerden devam edebilirsiniz aslında.

Yüklemek içinse, oyun eğer Steam'den ise Steam'in bulunduğu diskten; steam>steamapps>common> Call of Duty Modern Warfare 3 klasörüne direkt atın. Dosyanın ismi zaten players2 olduğu için direkt ana klasöre atın. Steam'den değilse de kurulu olduğu yere gidin, oraya atın.

Tamam at. Teşekkür ederim.

Tamam at. Teşekkür ederim.

Biraz geç oldu kusura bakmayın. İndirdiğiniz zaman Virüstotal'den de bakabilirsiniz virüs olup olmadığına. Diğer mesajda dediğim yere atacaksınız. Zaten oyuna girince direkt algılıyor.

Biraz geç oldu kusura bakmayın. İndirdiğiniz zaman Virüstotal'den de bakabilirsiniz virüs olup olmadığına. Diğer mesajda dediğim yere atacaksınız. Zaten oyuna girince direkt algılıyor.
Kanka seni bekleyemedim tek oturuşta bitirdim sıfırdan oyunu valla :D Genede çok sağol indirdim lazım olur diye.

Geri
Yukarı