Call of Duty Modern Warfare açılmıyor

İşletim sistemi
Windows 11

BerkayDelen

Hectopat
Steam'den Call of Duty Modern Warfare aldım. Fakat oyunu başlatmama rağmen oyun hiç açılmadan birkaç saniye sonra kapanıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet doğruladım 73 GB tekrardan indirdi ama maalesef yine girmiyor. Oyunu yeni yüklemiştim zaten yükledikten hemen sonra 73 GB tekrardan indirmesi çok garip ilk defa başıma geliyor anlamadım.
Düzeltebildinmi bendede aynı sorun var 95 gb yükledim sonra yine 95 gb yüklememi istedi seri cevap verirsen iyi olur yoksa iade edicem oyunu

Steam'den Call of Duty Modern Warfare aldım. Fakat oyunu başlatmama rağmen oyun hiç açılmadan birkaç saniye sonra kapanıyor.
Sanırım sorunun ne olduğunu tamamen buldum.Şimdi;2 farklı sistemim ve 2 farklı internet servis sağlayıcım var.Her 2 sistemi de kendi evimde deniyorum (fixnet) 1. sistem ( 13700K+3070Tİ) 2. sistemim (R5 5600+6600 pulse).Herkesin dediği gibi hiçbir tepki vermeden kapanıyor.Ve yine bu 2 sistemle diğer internet servis sağlayıcısıyla (kardeşimin evinde turknet var) burada denediğimde oyun sorunsuz sıkıntısız açılıyor ve hiçbir kapanma vs olmuyor.Şimdi buna ek olarak da COD serisinde Warzoneda da aynı sorunları yaşıyordum,yukarıdaki denemeleri bu oyunda da yaptım turknet olan internet servis sağlayıcım olan evimde aynı şekilde sorunsuz sıkıntısız oyundan atmadan kapanmadan oynadım.Birşey daha;bu 2 sistemin dışında oyunların açılmadığı evimde (fixnet) bir arkadaşımın masaüstü bilgisayarını getirip Warzone u denediğimizde de aynı şekilde oyunu açmaya çalıştığımızda yine hiçbir tepki vermeden kapanıyor.Şimdi bu durumda fixnet yani oyunun açılmadığı internet servis sağlayıcısının müşteri hizmetlerini aradığımda;oyunun yapımcısı olan Activision'un servis sağlayıcısını serverlarda dns ıp vs gibi şeylerde tanımadığı yada görmediğini söylediler.Bunun için de hangi serverdan oyuna giriş yapıyorsam bağlanıyorsam ıp ve hata veren serverı istediler.Otomatik olarak da bende veremedim :) Çünkü yukarıdaki ve diğer konularda da belirtildiği gibi oyun zaten açılmıyor.Yani sorun tamamen internet servis sağlayıcısıyla alakalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı