Call of Duty Modern Warfare II 2022 hangi oyunun devamı?

Kabasakalaksakal

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar bu oyun bir devam oyunu mu? MW2 ve MW3'e göre spoiler vermeden yazmam gerekirse bazı şeyler imkansız oluyor. MW 2'den öncesini mi anlatıyor? Ve alınır mı sizce?

Call of Duty MW 2019 un devamı. Reboot olarak geçiyor yani serinin yeniden yorumlanmış hali. Bana göre alınmaz çünkü capaign kısmı 1100 liralık bir oyuna göre çok kısa. Multiplayer için ise değer mi o size bağlı COD multiplayer deneyimini ne kadar sevdiğinize bağlı.

MW 2019'un devamı. Alınır mı? Dersen herkese göre değişir.

1100 TL fiyat hikaye modu için soruyorsan sen bilirsin ben 5 saat için 1100 TL vermem.
Multiplayer oynamayı seviyorsan olabilir. Zaten Warzone 2.0 bedava olacak.
MW 2019 u bilmiyorum o halde önce ona bir bakayım. Peki oyunda Ghost,Soap, Shepherd nasıl oluyor bunu anlayamadım. Eski oyunlarından bağımsız mı acaba ? ve evet online mod için alabilirim ama warzone bedava olacaksa onu beklemem daha doğru olur sanırsam.

MW 2019 u bilmiyorum o halde önce ona bir bakayım. Peki oyunda Ghost,Soap, Shepherd nasıl oluyor bunu anlayamadım. Eski oyunlarından bağımsız mı acaba ? ve evet online mod için alabilirim ama warzone bedava olacaksa onu beklemem daha doğru olur sanırsam.
Hikaye dediğim gibi eski Modern Warfare oyunlarının hikayelerinin yeniden yorumlanmış hali. Karakterler vs. aynı orijinal hikayeyle benzerlikler taşıyor ama birebir aynı değil.

MW 2019'u bilmiyorum o halde önce ona bir bakayım. Peki oyunda ghost, soap, shepherd nasıl oluyor bunu anlayamadım. Eski oyunlarından bağımsız mı acaba? Ve evet Online mod için alabilirim ama Warzone bedava olacaksa onu beklemem daha doğru olur sanırsam.

Yeniden uyarladılar yani geçmişteki paketleri yoksaydılar tekrar başlattılar öyle düşünün.

Geri
Yukarı