Call of Duty: Modern Warfare neden Steam’de yok?

pixeliko

Hectopat
Makaleler
16
Yer
Türkiye
Bildiğim kadarıyla tüm Call of Duty oyunları Steam’de var, ama yeni çıkan Reboot mu Remake mi neyse artık Modern Warfare yok ve sadece battle.net’de olduğunu öğrendim forumda. Oyundaki ter*r örgütü suriye pkk falan muhabbetlerinden dolayı bir olaylar dönmüştü sanki zamanında ülkede ama tam detayları bilmiyorum. Bilen aydınlatırsa sevinirim.

Steam %30 vergi kesiyor şirketin oyunundaki kazançlarından.
Activision muhtemelen büyük kar etmek için kendi launcherına çıkardı oyunu
Ben bu kadar biliyorum.

Steam’e çıkan son cod oyunu zaten ww2 idi 5 yıldır çıkmıyordu yani. Cod mw 2 Remake steame gelecek çıktığı zaman o da maalesef geçen günlerde zamlandı ve 1100 TL oldu

Steam’e çıkan son cod oyunu zaten ww2 idi 5 yıldır çıkmıyordu yani. Cod mw 2 Remake steame gelecek çıktığı zaman o da maalesef geçen günlerde zamlandı ve 1100 TL oldu
vay be.699 TL Olan şey 1100 TL olmuş

Oyun koruması ve özellikle kesinti yüzünden. Steam öyle böyle kesmiyor oyunlara. En mantıklısını yaptılar bence.

Satıldığı yerin linkini bırakabilir misiniz çok merak ettim direk 60 dolardan mı koymuşlar, çok muhtemelen öyle bir bakayım.
70 Dolardı diye hatırlıyorum

Call of Duty: Modern Warfare II bir remake değil aksine konudaki Call of Duty: Modern Warfare (2019) oyununun devamı. 2019 yılında çıkış yapmış olan oyun hiçbir zaman Steam'e gelmedi, bir pazarlama stratejisi olarak düşünülebilir. Bu arada oyunda ne Türkler var ne de Türklere karşı savaşan teröristler.
Satıldığı yerin linkini bırakabilir misiniz çok merak ettim direk 60 dolardan mı koymuşlar, çok muhtemelen öyle bir bakayım.
Call of Duty: Modern Warfare (2019) - 197 TL:
Call of Duty: Modern Warfare II (2022) - 1.099 TL:

Son düzenleme:
Bence şundan dolayı olabilir. Görevlerin bir tanesinde Makarov'un emrinde Zakhaev Uluslararası Havaalanı'nda katledilen siviller yüzünden Rusya tepki gösterdi. O yüzden oyunu kaldırdılar.

Geri
Yukarı