Call of Duty Warzone aim assist açılmalı mı?

Zue

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, oyunu PC üzerinden oynuyorum. Aim assist açarsam işe yarar mı? İşe yararsa hangisini açmalıyım sizce?

Dosya Ekleri

• resim_2021-06-30_204212.png
    254,9 KB · Görüntüleme: 312
Son düzenleyen: Moderatör:
Hiç bir işe yaramayacak. PS4 veya Xbox kolu bağladınızda sadece işe yarayacaktır.

Oyunu gamepad ile oynuyorsanız evet, zaten otomatik olarak hali hazırda açık olur. Klavye & mouseda bir işe yaramaz.

Arkadaşlar, oyunu PC üzerinden oynuyorum. Aim assist açarsam işe yarar mı? İşe yararsa hangisini açmalıyım sizce?
Aim assist controller için. Gamepad ile oynamıyorsanız bir işe yaramaz.

İfadeler: Zue
Oyunu gamepad ile oynuyorsanız evet, zaten otomatik olarak halihazırda açık olur. Klavye & farede bir işe yaramaz.
Arkadaşlar oyunda crossplayı kapattığımda böyle bir hatayla karşılaşıyorum. Maçlara giremiyorum yardımcı olur musunuz?

Dosya Ekleri

• resim_2021-06-30_210036.png
    1,1 MB · Görüntüleme: 232
Son düzenleme:
Arkadaşlar oyunda crossplayı kapattığımda böyle bir hatayla karşılaşıyorum. Maçlara giremiyorum yardımcı olur musunuz?
Warzone'da deniyorsanız Warzone'da crossplay kapatılamıyor. Onun dışında multiplayer modlarında kapatılabiliyor olması lazımdı.

İfadeler: Zue
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…