Çözüldü Call of Duty Warzone "Disconnected" hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Kerim6789

Decapat
Daha fazla  
Merhaba öncelikle, iyi geceler dilerim. Call of Duty Warzone oynarken disconnected yedim daha da girmiyor. Nedeni ne olabilir?

20220816_213204.jpg

Çözüm
Battle.net uygulamasına giriniz. Warzone penceresini açtıktan sonra play tuşunun yanında ufak bir ayarlar işareti olacaktır, o tuşa basınız. Çıkan sekmede scan and repair diye bir bölüm olacak, işlemi gerçekleştiriniz.

Oyunu yapan firmanın twitter sayfasında bu sorunu çözdüklerini söylüyorlar, buradan takip edebilirsiniz.
Battle.net uygulamasına giriniz. Warzone penceresini açtıktan sonra play tuşunun yanında ufak bir ayarlar işareti olacaktır, o tuşa basınız. Çıkan sekmede scan and repair diye bir bölüm olacak, işlemi gerçekleştiriniz.

Oyunu yapan firmanın twitter sayfasında bu sorunu çözdüklerini söylüyorlar, buradan takip edebilirsiniz.

Çözüm
Aynı hatayı bende alıyorum her çözümü denedim olmadı internet sağlayıcımı değiştirdikten sonra bu atayı almaya başladım ttnette oynuyordum oyunu oynarken türknete geçmiştim işlemler tamamlandı internet kesildi yeni modem taktım vs artık bu hatayı alıp duruyorum deliricem :mad:@

Yeni konular

Geri
Yukarı