Çözüldü Call of Duty Warzone GPU driver version hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Ogigogo

Kilopat
Makaleler
2
Bir sürü video izledim hala bulamadım çözümünü. Yardımcı olur musunuz?
Bu hatayı verdikten sonra evet ve hayır butonu var hayıra basarsam oyuna giriyor fakat girdikten sonra server disconnected hatası alıyorum. Evet dediğimde ise beni Updating Video Card Drivers on a PC bu siteye yönlendiriyor.
Geforce Experience bilgisayarımda yüklü ve tüm güncellemelerini yaptım ama hala giriş yapamıyorum

Çözüm
Hocam çözümü nasıl sağladın bilmiyorum demişsin ama küçük bir fikrin vardır diye umuyorum çünkü aynı sıkıntıyı yaşıyorum, ne denediysem çözemedim.
Sürücümü bu linke bakarak silip tekrar kurdum reis. Zaten Recep abi de atmış aynı linki. Umarım sende de düzelir bu sorun. Temizinden silip tekrar yüklersen belki olabilir.
Aynı sorun bende de var. Ekran kartı 745m. Son güncelemede zaten her türlü çözümü denedim açılmıyor maalesef.
Umarım düzelir.
Benzer bir sorunu bende yaşıyorum. GPU MS 50'lerde geziyor Ama ekran kartı Driver'ını fabrika ayarlarına sıfırladığımda sorun ortadan kalkıyor bende mi DDU kullanmalıyım?

Ekran Kartı RX590 Nitro+ SE

Benzer bir sorunu bende yaşıyorum. GPU MS 50'lerde geziyor Ama ekran kartı Driver'ını fabrika ayarlarına sıfırladığımda sorun ortadan kalkıyor bende mi DDU kullanmalıyım?

Ekran Kartı RX590 Nitro+ SE

İlk olarak DDU yapmadan önce bence kendi internetinin ayar yaptığın sitesine git. AirTies ise 192.168.2.1 bu siteye git oradan UPnP'ye tıkla sonra UPnP ayarlarına tıkla, sonra da port yönlendirme devre dışına tıkla. Bir öyle dene. Çünkü senin için bakmak istedim ve UPnP'yi açarak girmeye çalıştım, server disconnected hatası aldım. Kapatınca yine düzeldi. Bunu yaptıktan sonra bilgisayarını yeniden başlatarak bir dene. İnşallah olur.

Son düzenleyen: Moderatör:
İlk olarak DDU yapmadan önce bence kendi internetinin ayar yaptığın sitesine git. AirTies ise 192.168.2.1 bu siteye git oradan UPnP'ye tıkla sonra UPnP ayarlarına tıkla, sonra da port yönlendirme devre dışına tıkla. Bir öyle dene. Çünkü senin için bakmak istedim ve UPnP'yi açarak girmeye çalıştım, server disconnected hatası aldım. Kapatınca yine düzeldi. Bunu yaptıktan sonra bilgisayarını yeniden başlatarak bir dene. İnşallah olur.

Dostum modemim Vodafone port yönlendirme devre dışı diye bir seçenek bulamadım burada. H300s

Son düzenleyen: Moderatör:
Ekran kartım "GTX 470" ve oyunu açamıyorum. "All Graphics adapters failed to initialize" diye bir hata veriyor, araştırmalarıma göre ekran kartı driver sürümü eski olduğu için açamamaktayım ve NVIDIA'nın sunduğu uyumlu bir driver da yok. Yok mudur bir çözümü?

Yeni konular

Geri
Yukarı