Call of Duty: World at War zombi modu nasıl oynanır?

Online oynayabilmek için arkadaşlara ihtiyacın var.Multiplayer Serverlerine girip adam topla,onlarla gir Online'a.

Solo(tek kişilik) oynamak istersen de hikayeyi bitir.Son bölümden sonra Nacht Der Untoten diye bir yer açılıyor.

Oyunun son sürümse,bütün güncellemeler yapıldıysa Hikaye bölümlerinin altında 'Nazi Zombies' diye bir yer var oradan gir.

Online oynayabilmek için arkadaşlara ihtiyacın var. Multiplayer Serverlerine girip adam topla, onlarla gir Online'a.

Solo(tek kişilik) oynamak istersen de hikayeyi bitir. Son bölümden sonra Nacht Der Untoten diye bir yer açılıyor.

Oyunun son sürümse, bütün güncellemeler yapıldıysa Hikaye bölümlerinin altında 'Nazi Zombies' diye bir yer var oradan gir.

Hocam oyunu bitirmeden de oluyor bölüm seçme tarafında nazi zombies diye bir yer var zaten ama korsan oyunlar içindi herhalde o
Hocam oyunu bitirmeden de oluyor bölüm seçme tarafında nazi zombies diye bir yer var zaten ama korsan oyunlar içindi herhalde o

Hocam orayı düzeltim ayarlardan konsolu açıp konsola devmap NAZI_ZOMBIE_PROTOTYPE yazınca haritaya atıyor direk bizi

Son düzenleme:
Hocam oyunu bitirmeden de oluyor bölüm seçme tarafında nazi zombies diye bir yer var zaten ama korsan oyunlar içindi herhalde o.

Hocam orayı düzeltim ayarlardan konsolu açıp konsola devmap NAZI_ZOMBIE_PROTOTYPE yazınca haritaya atıyor direk bizi.

Sadece korsan için değil 1.7 sürümünde oynayan herkeste var o bölüm.

Online zombi modu oynamak isteyen arkadaş varsa ulaşabilir mi? 2 3 kişi daha eğlenceli oluyor.

Hocam keşke 2 yıl önce yazsaydınız, o zamanlar full Der Riese ve custom map oynardım ya. Eğer illa Türkçe konuşsunlar gibi bir derdiniz yoksa ve İngilizce biliyorsanız benim aktif olduğum bir CoD Zombies Discord sunucusu var, sürekli WaW oynayan adamlar görüyorum. İsterseniz atabilirim.

Hocam keşke 2 yıl önce yazsaydınız, o zamanlar full Der Riese ve custom map oynardım ya. Eğer illa Türkçe konuşsunlar gibi bir derdiniz yoksa ve İngilizce biliyorsanız benim aktif olduğum bir CoD Zombies Discord sunucusu var, sürekli WaW oynayan adamlar görüyorum. İsterseniz atabilirim.
hocam keşke sizle oynasak müsait olursanız. discord da olur ama ingilizcem pek fazla yok, ayak uydurmaya çalışırım. cooperative bölümünden serverlara bakıyorum da hiç kimse yok hocam tek basına da sıkıcı oluyor. discord kullanıcı adım beragunturk

Geri
Yukarı