Call of Duty WW2 Türkçe yama var mı?

Güvenli bir site var mı? Önerebileceğiniz ya da kurup kullandığınız güncel olursa sevinirim.

Merhaba daha geçen gün oyunçeviri.comdan indirdim güvenilir virüssüz oradan indirebilirsiniz.

Ha pardon, ben WW2 oynadım Türkçe alt yazılı sanırım ona da yama yaptım ya da kendliğinden vardı atarım sana virüssüz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu arada korsan olarak oyunu indiriyorsan doğru sürümü indirmen gerekir hocam. Yanlış sürümlerde Türkçe yama çalışmıyor.

Korsan oyunlara forumda destek verilmiyor lütfen biraz daha bilgili bir şekilde forumu kullanalım.

Korsan oyunlara forumda destek verilmiyor lütfen biraz daha bilgili bir şekilde forumu kullanalım.

Mesajın üstünden kaç ay geçmiş gelip yazıp hortlattığın şekle bak işin gücün yok mu kardeşim? Bir sıkıntı olsaydı bu süreçte modlar gerekeni yapardı zaten.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…