Call of Duty WWII almaya değer mi?

Atakan D.

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Şuanda Resident Evil 6 ile devam ediyorum. Steam'de Call of Duty WWII 209 liradan 69 liraya inmiş. Uzun zamandır da Call of Duty oynamamıştım. Bu WWII'nin sadece single player modu mu var yoksa Multiplayer ve Zombie Mod gibi seçenekleri mevcut mu? Yoksa Resident Evil ve Metro serisini almam için yaz indirimlerini mi bekleyeyim?
Özellikle CoD WWII oynayan arkadaşlardan ayrıntılı bilgi alabilirsem çok memnun olurum..

Şuanda Resident Evil 6 ile devam ediyorum. Steam'de Call of Duty WWII 209 liradan 69 liraya inmiş. Uzun zamandır da Call of Duty oynamamıştım. Bu WWII'nin sadece single player modu mu var yoksa Multiplayer ve Zombie Mod gibi seçenekleri mevcut mu? Yoksa Resident Evil ve Metro serisini almam için yaz indirimlerini mi bekleyeyim?
Özellikle CoD WWII oynayan arkadaşlardan ayrıntılı bilgi alabilirsem çok memnun olurum..
oyunu bir kaç ay önce satın almıştım
single bilmiyorum ama multiplayeri çok güzel
alınır

oyunu bir kaç ay önce satın almıştım
single bilmiyorum ama multiplayeri çok güzel
alınır
Hangi yöntemle satın almıştın. Ben banka kartı ile almaya çalışıyorum,
"Zounds!
An internal error occurred. Try again a bit later. If you see this message repeatedly, let us know."

bu hatayı veriyor. Girdiğim bilgilerde bir yanlışlık mı var, çözemedim.

Hangi yöntemle satın almıştın. Ben banka kartı ile almaya çalışıyorum,
"Zounds!
An internal error occurred. Try again a bit later. If you see this message repeatedly, let us know."

bu hatayı veriyor. Girdiğim bilgilerde bir yanlışlık mı var, çözemedim.
ininal kart ile satın almıştım
ama kart ile uğraşmak istemiyorsan migrostan steam cüzdan kodu alabilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı