Call of Duty: WWII Season Pass'ı ucuza satın almanın yolu var mı?

Arkadaşlar 2 ay önce çok bilindik bir siteden Cal of Duty WW2 oyununun Steam Key'ini 89 liraya satın aldım, gayet güzelde çalıştı. Fakat bu Key'e season pass(4 tane zombi haritası+ ek senaryo hikayesi+ multiplayer haritaları..) dahil değildi ve Steam'de season Pass 169 liraya satılıyor. Bir aydan beridir Türkçe, İngilizce bakmadığım Key sitesi kalmadı ama globalde oyun buradakinin beş katına satılıyor ki hakkediyor. Fakat maalesef bu oyuna 90, Cyberpunk'a 250, RDR2'ye 200.. derken bende season Pass'a verecek 170 lira kalmadı, evde patlatabileceğim kartta kalmadı :( . Acaba Rus siteleri üzerinden ya da Arjantin üzerinden falan benim bu oyunun season passının Key'ini daha ucuza satın alma şansım var mı, o bataklığa gireyim mi? Tavsiye edebileceğiniz siteler var mı? Yoksa boşuna uğraşmayıp paramı biriktireyim mi birkaç ay.

Not: Bu arada Steam efsane indirimler yaptı hayvan gibi oyunların Ultimate paketlerinin serilerini(batman, Tomb Raider, Shadow of war) 10-15 liraya aldım. Epic 60 liralık kupon dağıttı her gün bedava oyun verdi oradan da Far Cry 5 Gold Edition'u 30 liraya aldım paketin içinde hayvan gibi içerik yetmezmiş gibi bir de Far Cry 3 hediyesi vardı. EA bile servis açtı satın almaya kalksanız 5000 lira tutacak oyunları( Battlefield V, Jedi Fallen Order, NFS Heat gibi son çıkan hayvan gibi oyunlar dahil) 29 liraya verdi, 1 ayda oynayıp bitirebilirsiniz ama almayın çünkü Xbox Game Pass'e EA Play dahil artık ben oradan oynuyorum. Abi bir tek Call of Duty oyunlarında tık yok. Zaten adamlar çıkalı 2 yıl olan oyunlarını(COD MW2019) Steam'e eklemeye tenezzül bile etmemişler üstüne CoD WW2 fiyatı bütün indirim dönemleri boyunca 1 lira bile indirime girmedi, Epic'te hiç yok zaten kuponla falan alırdık en azından. Not ana konudan uzun oldu ama activisiona sinir oldum yani insan biraz bölgesel fiyatlandırma falan yapar son çıkan oyunun bir bölümü Trabzon'da geçiyor %20 indirimle ultimate(normal sürümde haritaların yarısı yok arkadaşlar) versiyonu 800 liraya satıyorlar biraz insaf yani normal versiyonu bile 400 lira.

Son düzenleme:
Maalesef activision para için her şeyi yapacak paragöz bir firma.

Geri
Yukarı