Cam filmi ne kadar serbest?

BloodQuinn

Kilopat
Yer
Deutschland, Berlin
Arkadaşlar aracıma "4D Amerikan cam filmi" yaptırmak istiyorum ön sağ ve sol cama fakat muayene sırasında vs problem çıkartır mı? Biliyorsunuz içeriden aydınlık yokmuş gibi dışarıdan simsiyah gösteriyor. Bilen arkadaşlar aydınlatırsa çok güzel olur..

Arkadaşlar aracıma "4D Amerikan cam filmi" yaptırmak istiyorum ön sağ ve sol cama fakat muayene sırasında vs problem çıkartır mı? Biliyorsunuz içeriden aydınlık yokmuş gibi dışarıdan simsiyah gösteriyor. Bilen arkadaşlar aydınlatırsa çok güzel olur..
Ön cam tamamen yasak, yan camlar 3 numaraya kadar legal.

Muayenede en açık ton dahi olsa "hafif kusur" olarak geçer. Çevirmelerde ise çoğu işlem gibi polis insiyatifine bağlı. Ön cama yaptırmazsanız sorun yaşayacağınızı zannetmiyorum. Her arabamda 3 numara ön cam hariç film vardı ve hiçbir polis memuru uyarıda bulunmadı. Seçiminizi marka olarak yapsanız daha doğru olur 1 yıl sonra solma yapabiliyor piyasada "Amerikan cam filmi" adıyla satılanlar. F/P olarak oracal veya 3M önerebilirim. En iyisi olsun derseniz Llumar.

Ön cam yasak. Ön sağ ve sol camlar 3 numaraya kadar serbest. Arka camlar tam yoğunlukta olabilir fakat polise denk gelince keyfi ceza yazabilir. Polis çevirmelerine yaklaşınca camları tamamen açarsanız ceza kesecek bahane çıkmaz.

Kapı camlarında sınır 3 numara diye hatırlıyorum. Arka ve ön camlara dokunmayın bence. Motosiklete arka çanta takmak bile yasal değil, birçok şey polisin inisiyatifine bırakılmış.

Geçti artık cam filminden dolayı ceza vs. ön cam hariç diğer camlara yaptır. 20 senedir trafikteyim, kullandığım her aracın ön camı hariç tüm camları en koyu filmdi.

Ön cam yasak. Ön sağ ve sol camlar 3 numaraya kadar serbest. Arka camlar tam yoğunlukta olabilir fakat polise denk gelince keyfi ceza yazabilir. Polis çevirmelerine yaklaşınca camları tamamen açarsanız ceza kesecek bahane çıkmaz.

Arka camlarımda var fakat ön camlarda bazı zamanlar çok güneş geliyor ve çok rahatsız ediyor ondan dolayı yaptıracağım fakat orta seviye bir şey seçerim pek koyu olmasına gerek yok dediğiniz gibi açıp geçeriz artık polisin yanından :D

Geri
Yukarı