Camsil ile monitor temizlemek uygun mu?

Canberk 61 TS

Hectopat
Daha fazla  
Asus tuf gaming VG249Q1A IPS Panel monitör almıştım artık temizlemenin vakti geldi. Marketten camsil alıp mikrofiber beze püskürtüp ovalayarak silsem herhangi bir olumsuzluk yaşarmıyım? Bu hareketim uygun mu?

ASUS TUF Gaming VG249Q1A IPS panel monitör almıştım artık temizlemenin vakti geldi. Marketten camsil alıp mikrofiber beze püskürtüp ovalayarak silsem herhangi bir olumsuzluk yaşar mıyım? Bu hareketim uygun mu?

Herhangi bir panel silinirken panele doğrudan sıvı püskürtülmemeli, püskürtüldüyse eğer sıvı kesinlikle panelin alt kısmından içeri doğru sızmamalı. Bu durum panelin bozulmasına neden olabilir. Temizlik işleminde kullanacağınız sıvıyı direk panele sıkmak yerine mikrofiber bez ya da yumuşak bir beze sıkarak paneli temizleyin. Beziniz nemli olsa yeterli.

Herhangi bir panel silinirken panele doğrudan sıvı püskürtülmemeli, döküldüyse eğer sıvı kesinlikle panelin alt kısmından içeri doğru sızmamalı. Bu durum panelin bozulmasına neden olabilir? Temizlik işleminde kullanacağınız sıvıyı direk panele sıkmak yerine mikrofiber bez ya da yumuşak bir beze sıkarak paneli temizleyin. Beziniz nemli olsa yeterli.

Öyle demiş zaten.

Yeni konular

Geri
Yukarı