Camtasia studio 8 0xc00007b Sorunu

Mustafa Akbaş

Hectopat
Daha fazla  
Evet arkadaşlar ben yaklaşık 1 ay öncesine kadar camtasia stüdio 8'i kullanırken şimdi bu hatayı alıyorum. Almamdaki sebep başka bir oyunda directx sorunu aldığım için manuel olarak system 32'ye dosya atmam oldu. Bu hata üzerine Recep Baltaş abinin yaptığı çözümü yaptım ama yine bir hata karşıma çıktı. En son adımdaki 2 yoldan 1'isi olan çalışan sistemdekini alıp üzerine yazmayı yapamadım 2. çözümü yapmak için dll dosyasını silmeye çalıştım ama yine olmadı. Trustedinstaller'den izin alınması lazım felan dedi ben yine buna baktım ve izin aldım bu kez de bu program açık olduğu için silinemez hatası çıktı. Görev yöneticisinden görevini sonlandırmayı denedim ama yine başarılı olamadım. Bilgisayarın ekranı 1 saniyeliğine gidip tekrar geldi ve o program yeniden çalışmaya başladı. Aldığım bilgisayarı daha 3 4 ay önce topladım eski değil. Format atmadan çözümü bulunabilir mi veya biri bana çalışan system32 ve syswow64 dosyalarını atsa çözüm olabilir mi yoksa illa format atmak mı gerekiyor? Biri çözüm bulsun lütfen. (Yapmayı denediğim dll'nin ismi version.dll.)

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı