Camtasia'da bütün fotoğraflara aynı anda işlem yapılabiliyor mu?

omeryldz

Hectopat
Merhaba arkadaşlar okul tanıtımı yapıcam da hızlı fotoraflardan oluşan bir kısa video hazırlamaya karar verdim. Camtasia studio programında saniyede 2 fotoğraf deneme yaptım iyide oldu fakat yaklaşık 800 fotoğraf editlemem gerekiyor ve tek tek yapmak imkansız camtasia da bütün fotoğraflara aynı anda işlem yapılabiliyor mu? Yapılamıyorsa hangi programı önerirsiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Nasıl editlemeniz gerek ? PS içinde böyle bir araç var File > Scripts > Image Processor.

Bir fotoğraf görüntüde 0.5 saniye kalacak ve bunu bütün fotoğraflara yapmam lazım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Camtasia 8.2 ile daha şimdi denedim. Fotoğrafların hepsini seçip ekledim ve otomatik olarak zaten hepsi 5sn duracak şekilde ayarlandı. Sen Camtasia kullandığına emin misin ?

Recep bey bende de 8.2 sürümü var.Fotoğraflara 'add to timeline' dediğimizde 5sn görüntüde kalacak şekilde ayarlıyor ama benim istediğim 0.5 saniye kalması yani 2fps olması.Bunuda timeline bölümünden yapabiliyoruz fakat bir çok fotoğraf olduğunda tek tek yapmak neredeyse imkansız olacak.Hepsini aynı anda yapabilmeyi soruyorum.Umarım düzgün aktarabilmişimdir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…