Can sıkıntısını giderecek oyun tavsiyesi

Abi Warface P2W midir?
Sayılmaz. @BalikŞuşişi gayet iyi açıklamış. Türkiye sunucusu oyuncu az olduğu için kapandı. Oyun kapanmadan 1-2 ay önce oynadım. Cidden çok az kişi vardı. Eğer diğer sunucularda oyuncu bulabilirseniz çok zevkli oyun.
[/QUOTE]
Normalde Türkiye sunucusunun içinde 10-12 tane daha server vardı. Oyuncular azalınca 2'ye düştü bu. O zamanları bizzat gören birisiyim. Üzücüydü

Eğer 6 TL verebilme şansın varsa 1 aylık Xbox GamePass deneyebilirsin. İçerisinde bir sürü oyun var. Yaşını bilmiyorum ama istersen Roblox'a da bakabilirsin. Ben şahsen oynamadım ama sevilen bir oyun, belki hoşuna gider.
Normalde Türkiye sunucusunun içinde 10-12 tane daha server vardı. Oyuncular azalınca 2'ye düştü bu. O zamanları bizzat gören birisiyim. Üzücüydü
[/QUOTE]
O zaman beraber oynamış olma ihtimalimiz çok yüksek Resmen oyun modu değiştirmek için diğer insanlarla anlaşıyorduk

Abi en yakın zamanda Paladins ve Warface indiriyorum o zaman, hayırlı akşamlar, iyi forumlar.

Lego oyunlarını seviyorsan Star Wars Sega oyununu seveceksin. Yakın zamanda tekrar indirmeyi planlıyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…