Can You RUN It. Diğer Ekran Kartım Gözükmüyor

RAP ALPEREN

Hectopat
Daha fazla  
Laptop umda AMD Radeon HD 7600M Series ile İntel HD Graphics 4000 olmak üzere 2 adet ekran kartım bulunmakta. Fakat Can You RUN It | Can I run that game | Game system requirements bu siteye laptopbumun oyunları kaldırıp kaldırmadığını test etmek için girdiğimde ekran kartı olarak İntel HD Graphics 4000 üzerinden test ediyor ve oyunu kaldırmaz gibisinden uyarı veriyor. Fifa 15 i denedim mesela minumum özelliğinde bile ekran kartı yetersiz diyor. Nasıl düzeltebilirim? Sorun nerede ?

Adsız.png

Son düzenleyen: Moderatör:
dxdiag.exe'yi çalıştırdığımda da ekran kısmında bile İntel çıkıyor. Ben AMD yi görmek istiyorum o nasıl olucak peki ?

1.png

BIOS'tan ayarlayabilirsin. Ama sonra benim pilim neden çabuk bitiyor? Neden pilimin ömrü bitti? Demeyeceksen yap. Bu şekilde gereksiz zamanlarda daha az enerji harcıyor cihazın. Sorun yok bende laptopumda senin gibi kullanıyorum. Orada yazan önemli değil, içinde takılı olan parça önemli.

Oyunlarda AMD aktif oluyor mu peki ? Mesela 3-4 gün önce Call of Duty: Ghosts indirip yükledim oyunda kasma var.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı