Çözüldü Canlı ders içeriğini yazıya dökecek program var mı?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Çözüm
Hocam siz çok şey bekliyorsunuz ya.

Bilmiyorum ama sanırım yok. Keşke olsa.

Canlı ders açıkken sesi kaydedip sonra sesi yazıya çeviren bir program kullanabilirsiniz.

Otomatik not alma olayı için daha yapay zeka yok.

Bu da kaydı yapılan dersi 5 dakika içerisinde yazıya döküyor:

Bu da herhangi bir videoyu yazıya döküyor:

@Dümdüz

Hocam bunların Türkçe dil desteği yok herhalde.

Bu yüzden pek bir işe yarayacağını düşünmüyorum.
Azure'nin bulunuyor.

Bir başka yöntem daha:

Azure'nin bulunuyor.
Bu sesleri mikrofondan dinletmek yerine direkt çıkış kaynağından, sistemden dinleyebilecek şekilde nasıl ayarlayabilirim?
Stereo karışımı ile önce sesi mikrofona iletin. Sonra ise Google Dökümanlar'ın Araçlar kısmına gelin ve Sesle Yazma'yı etkinleştirin.
@156318 Konuşmayı yazıya döken programlarda, sesi mikrofondan değil de direkt çıkışından, sistemden dinlemesini nasıl sağlayacağım?
@Dümdüz

Hocam bunların Türkçe dil desteği yok herhalde.

Bu yüzden pek bir işe yarayacağını düşünmüyorum.
@SSDKullaniyorum Benim için pek önemli değil, derslerimin içeriğinin %60'ı İngilizce.

@Dümdüz Mikrofondan dinlemesi için tasarlandığı için maalesef öyle bir opsiyon yok. Stereo karışımı şart.
Yapılabilir diye düşünüyorum, mikrofon olmadan sistemde çalan seslerini algılayarak bilgisayara tepki verdiren uygulamalar vardı. Konuşmayı da yazıya döken illa yapan biri vardır ama bulmak lazım...
Yapılabilir diye düşünüyorum, mikrofon olmadan sistemde çalan seslerini algılayarak bilgisayara tepki verdiren uygulamalar vardı. Konuşmayı da yazıya döken illa yapan biri vardır ama bulmak lazım...
@156318 Buldum:

How to Transcribe a Video on a PC | Otter.ai
ve
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı