Canlı ders için 100-150 TL mikrofon önerisi

Söylemeyi unutmuşum, çift jak olması gerekiyor kulaklık takabilmem için. O yüzden sadece mikrofon almak istiyorum. Önerileriniz için teşekkürler :) Sade mikrofon daha çok işim görür, o şekilde önerirseniz daha makul olur.
Eğer mevcut kulaklığınızın çift jak dönüştürücülerden faydalanabilirsiniz. Mikrofon önermeye yanaşmama sebebim 150 TL bandında bir mikrofonun frekans tepkisi ve empedans aralığı pek tatmin edici olmayacaktır ama biraz bütçenizi yükseltebilirseniz en azından BM800 bandında bir mikrofon alabilirsiniz.
Yukarıda bir arkadaş önermiş sizin isteğinize göre fakat şöyle bir alternatif daha yapabilirim kulaklık ayırıcılar var makul fiyatlara çift jak olmasını sağlıyorlar.

Bunlar hakkında bilgi verilmemiş ancak ürün tanıtımından ve renginden anladığım kadarıyla jak uçları altın değil cızırtı ve dip sesini arttırabilir o yüzden dönüştürücü alırken dikkatli olmakta fayda var. ( Bilgi verildi veya ek bir özellik mevcut ve atladıysam lütfen belirtin.)

Son düzenleme:
Çok teşekkürler hepinize. Dönüştürücü almayı düşünmüyorum. Attıklarınıza iyice bakıp içlerinden birini seçeceğim :)

Eğer mevcut kulaklığınızın çift jak dönüştürücülerden faydalanabilirsiniz. Mikrofon önermeye yanaşmama sebebim 150 TL bandında bir mikrofonun frekans tepkisi ve empedans aralığı pek tatmin edici olmayacaktır ama biraz bütçenizi yükseltebilirseniz en azından BM800 bandında bir mikrofon alabilirsiniz.

Bunlar hakkında bilgi verilmemiş ancak ürün tanıtımından ve renginden anladığım kadarıyla jak uçları altın değil cızırtı ve dip sesini arttırabilir o yüzden dönüştürücü alırken dikkatli olmakta fayda var. ( Bilgi verildi veya ek bir özellik mevcut ve atladıysam lütfen belirtin.)

Her ürün sorunlu çıkabilir ben kullandım yaşamadım. Ucuz bir alternatif sundum arkadaş daha kalitelisini daha pahalısını tercih edebilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı