"Cannot find 800x600x32" hatası

Shacola

Hectopat
Kardeşim için aldığımız Laptop'a GTA San Andreas yükledim, korsan değil direkt Steam'den erişilebilen versiyonu. Tıklayınca oyun böyle bir hata veriyor çözümüne baktım fakat hepsi Intel grafik kontrol merkezinin eski arayüzüyle yapıyor, yenisiyle yapan bulamadım. Sistem gereksinimleri karşılıyor yani sistemden dolayı bir hata değil. Bilen varsa yardımcı olursa çok sevinirim.

1605550492540.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Kardeşim için aldığımız Laptop'a GTA San Andreas yükledim, korsan değil direkt Steam'den erişilebilen versiyonu. Tıklayınca oyun böyle bir hata veriyor çözümüne baktım fakat hepsi Intel grafik kontrol merkezinin eski arayüzüyle yapıyor, yenisiyle yapan bulamadım. Sistem gereksinimleri karşılıyor yani sistemden dolayı bir hata değil. Bilen varsa yardımcı olursa çok sevinirim.

Eki Görüntüle 740097

Anladığım kadarı ile ekran 800x600 ve oyunda bunu desteklemiyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Anladığım kadarı ile ekran 800x600 ve oyunda bunu desteklemiyor.
hayır öyle değil oyun 800x600 açılıyor ve ekranda öyle bir çözünürlük desteklemiyor ama bunu ek çözünürlük olarak ekleyerek açmamız gerekiyor fakat yeni arayürzde ek çözünürlük ekleme yeri yok onuda bulamadım hala

Yeni konular

Geri
Yukarı