Canon 700D vs Canon 650D vs Nikon D5200

Peder Martin

Centipat
Daha fazla  
Merhabalar. Bazı kameralar arasında kaldım ilk öncelikle kamerayı kendi çapımda çekeceğim filmler için kullanacağım yani benim için video performansının iyi olması daha ön planda düşündüğüm kameralar şunlar: Canon 700D Canon 650D Nikon D5200 3000 3600 TL'ye kadar başka önerebileceğiniz bir kamera var mı? Düşündüğüm projeler korku temalı olduğu için gece performansı biraz daha öncelikli.

Gece performansı istiyorsan en aşağı fujifilm XT4 almalısın veya Full frame de A7S2 A7 M.2 bakman lazım dostum. Bu saydığın makineler giriş seviyesi eski gövdeler senin istediğin gibi video çekmez bunlar.

Gece performansı istiyorsan en aşağı fujifilm XT4 almalısın veya Full frame de A7S2 A7 M.2 bakman lazım dostum. Bu saydığın makineler giriş seviyesi eski gövdeler senin istediğin gibi video çekmez bunlar.

Bütçe onlara el veriyor.
Gece performansı istiyorsan en aşağı fujifilm XT4 almalısın veya Full frame de A7S2 A7 M.2 bakman lazım dostum. Bu saydığın makineler giriş seviyesi eski gövdeler senin istediğin gibi video çekmez

Son düzenleme:

Şöyle bir düzeltme yapayım. XT4'de kullansanız kit lens ile tatmin edici sonuçlar alamayabilirsiniz. Benim size tavsiyem sunduğunuz 3 makineden birisini seçin ama sadece body satın alın kalan para ile 50 ya da 35 mm 1.8 lens alırsanız düşük diyaframın vereceği ışık avantajı ile tatmin edici sonuçlar alabilirsiniz. Ayrıca sabit odaklı objektifler fiyat olarak benzer Zoom objektiflerden çok daha keskin ve net görüntü yakalarlar o yüzden sabit lens konusunu araştırmanızı tavsiye ederim.

Şöyle bir düzeltme yapayım. XT4'de kullansanız kit lens ile tatmin edici sonuçlar alamayabilirsiniz. Benim size tavsiyem sunduğunuz 3 makineden birisini seçin ama sadece body satın alın kalan para ile 50 ya da 35 mm 1.8 lens alırsanız düşük diyaframın vereceği ışık avantajı ile tatmin edici sonuçlar alabilirsiniz. Ayrıca sabit odaklı objektifler fiyat olarak benzer Zoom objektiflerden çok daha keskin ve net görüntü yakalarlar o yüzden sabit lens konusunu araştırmanızı tavsiye ederim.

Örnek verebilir misiniz lens model.

Geri
Yukarı