Canon 77D 4K Timelapse Testi

Merhaba dostlarım;

S.S.S.
  • İlk video 120, ikinci video ise 300 + 200 resimden oluşmakta.
  • Videolar saniyede 25 kare; yani 25 resim olacak şekilde düzenlendi.
  • Görüntülerin hepsini RAW olarak çektim; sonrasında grup olarak Adobe Photoshop'da düzenledim.
  • Makinenin kendi içinde Timelapse yazılımı mevcut. Fakat ben onu kullanmadım. Kendi içindeki zamanlayıcıyla her 2 saniyede 1 kare çekecek şekilde kurguladım.
  • Lens olarak IS STM 18 55 mm kullandım.
  • Kamera her türlü ayar konusunda manuel moddaydı. Ayrıca tüm yazılım ve destek modlarını da kapattım.
  • Kurguyu Adobe Premiere Pro'da yaptım.
Timelapse çekmek veya 77D hakkında sorunuz varsa cevaplayabilirim.

Ayrıca önerileriniz varsa belirtmenizi isterim.

İyi sosyaller. :)

1. Video;

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

2.Video;

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Arkada Interstallar müziği görünce duygulandım :(

Güzel olmuş bravo.

Bende bulutların time-lapse'ni isterim.

Gerçekten güzel çekimler olmuş. Emek isteyen bir iş. Ayrıca bir tanesinde sen ortada dursan millet hızla aksa güzel olur. :)

@Lactuca, videoyu bir sebepten ötürü tekrar yükledim.

Müzik ve bazı ışık ayarı değişimleri yapıldı;

@GCN

---------------------------------------------------------------------------------------

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı