Canon E414 PC'ye bağlanmıyor

Daha fazla  
Canon E414 yazıcım bilgisayara bağlanmıyor Windows ayarlarından denedim. Driver kurup denedim olmadı yardımcı olursanız sevinirim.

Canon E414 yazıcım bilgisayara bağlanmıyor Windows ayarlarından denedim. Driver kurup denedim olmadı yardımcı olursanız sevinirim.
Donanım olarak yazıcıyı görüyor mu? Pcye bağlayınca herhangi bir donanım bulmuyorsa usb 2.0'a takıp deneyin, farklı usb kablosu ile deneyin.

Donanım olarak yazıcıyı görüyor mu? PC'ye bağlayınca herhangi bir donanım bulmuyorsa USB 2.0'a takıp deneyin, farklı USB kablosu ile deneyin.

Hiçbir şekilde görmüyor. USB 2.0'a takıp denedim gene bir şey değişmedi. Farklı USB kablosuyla nasıl deneyeceğim? Yazıcının bir USB kablosu var.

Hiçbir şekilde görmüyor. USB 2.0'a takıp denedim gene bir şey değişmedi. Farklı USB kablosuyla nasıl deneyeceğim? Yazıcının bir USB kablosu var.
İkinci usb kablo veya elindeki kablo ile çalışabilecek başka cihazda denemen lazım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…