Canon G2415 alınır mı?

Ömer Önder

Hectopat
Makaleler
1
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Avcılar Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
Şu anda rezalet ötesi hp kartuşlu yazıcı kullanıyorum. Kartuş derdinden kurtulmak için tanklı yazıcı almayı düşünüyorum. Acaba alınır mı? İkinci el düşünüyorum fiyatlardan dolayı.

Sahibinden ilanı

Şu anda rezalet ötesi HP kartuşlu yazıcı kullanıyorum. Kartuş derdinden kurtulmak için tanklı yazıcı almayı düşünüyorum. Acaba alınır mı? İkinci el düşünüyorum fiyatlardan dolayı.

Sahibinden ilanı

Çalışıyorsa verdiğiniz bir sayfayı çıkartmalarını isteyin. Model güzel olsa bile cihaz sorunlu olabilir.

Bunların kartuşları sıkıntı yaşatabiliyor donma vb. Bunun yerine Epson 3250 eco tank bakabilirsin elimde şu an mevcut ama nerede yaşadığın yer önemli.

Bunların kartuşları sıkıntı yaşatabiliyor donma vb. Bunun yerine Epson 3250 eco tank bakabilirsin elimde şu an mevcut ama nerede yaşadığın yer önemli.

Hocam acil değil ama bakabilirim. İstanbul Esenyurt'ta oturuyorum. Fiyat ne düşünüyorsunuz?

Şu anda rezalet ötesi hp kartuşlu yazıcı kullanıyorum. Kartuş derdinden kurtulmak için tanklı yazıcı almayı düşünüyorum. Acaba alınır mı? İkinci el düşünüyorum fiyatlardan dolayı.

Sahibinden ilanı

Yazıcıdan 1829 sayfa çıktı alındığı gözüküyor alınan teste ama 1829 sayfada mürekkepler imkanı yok o seviyelere inmez. Ya tanktan mürekkep çekmişşer ya da anakartı değiştirmişlerdir.

Hocam acil değil ama bakabilirim. İstanbul Esenyurt'ta oturuyorum. Fiyat ne düşünüyorsunuz?

Makine satılmış hocam şehir dışında olduğum için haber gelmedi o makine için 3500 TL düşünüyordum ama 2. el olarak benim dediğim makineye bakarsanız sıkıntı yaşamazsınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı