Canva sitesi güvenilir mi?

Killua0

Decapat
Dostlar merhaba. Arkadaşlarımla birlikte aramızda geçen komik aktiviteler vs. olsun bunları resme dökmek için bir süredir canva kullanıyorum. Çoğunuz siteyi biliyorsunuzdur, bilmeyenler içinde şöyle söyleyeyim size hazır resim templateleri veren ve onlar üzerinden dilediğiniz gibi oynamanıza izin veren bir web site. Sorum ise şu: Ben bu site üzerinden resim düzenlemek için e-posta adresim üzerinden üyelik açtım ve kafama takıldı bu site güvenilir mi? E-postamın çalınması vb. gibi sorunlar yaşar mıyım? Bilgisi olan arkadaşlar cevap verirlerse çok sevinirim şimdiden teşekkürler.

E postanız zaten internette birçok farklı yerde geziyor fazla takmayın. Canva yıllardır kullandığım bir site, ama Facebook bile satıyor verileri kimseye güvenmeyeceksin.

Dostlar kafama takıldı bir sorayım istedim. Ben gerek hotmail gerekse gmail adreslerim olsun hatta facebook gibi bir çok kullandığım platformda 2 aşamalı doğrulamayı aktif tutarım hep. Hatta düzenli olarak hesaplarıma giriş yapılmış mı diye kontrol ediyorum. Bu tür bir durumda benim hesaplarımın çalınma ihtimali var mı veya çalınsa dahi kolayca geri alabilir miyim destek ekibine yazarak?

Dostlar merhaba. Arkadaşlarımla birlikte aramızda geçen komik aktiviteler vs. olsun bunları resme dökmek için bir süredir canva kullanıyorum. Çoğunuz siteyi biliyorsunuzdur, bilmeyenler içinde şöyle söyleyeyim size hazır resim templateleri veren ve onlar üzerinden dilediğiniz gibi oynamanıza izin veren bir web site. Sorum ise şu: Ben bu site üzerinden resim düzenlemek için e-posta adresim üzerinden üyelik açtım ve kafama takıldı bu site güvenilir mi? E-postamın çalınması vb. gibi sorunlar yaşar mıyım? Bilgisi olan arkadaşlar cevap verirlerse çok sevinirim şimdiden teşekkürler.

Bence değil. Mail adresimi sızdıran tek uygulamadır.

Yeni konular

Geri
Yukarı