Çapa Fen Lisesi iyi okul mudur

Umarım sınavın iyi geçmiştir, Cağaloğlu Lisesine girdiğim için gayet mutluyum açıkçası, herhangi bir fen lisesindeki ağır çalışma ortamı yok burada gayet sosyal bir okul ayrıca biz şu an hazırlık sınıfıyız ve A2-B1 seviyesine geldik Almanca eğitimi bu sene için güzeldi ileride C1'e kadar çıkıyor diyorlar ama daha deneyimlemediğim için bir şey diyemeyeceğim. Bazı hocalar çok iyi mesela bizim sınıfa düşen öğretmenler gayet üst kalite öğretmenlerdi özellikle Almancacılar.
Tamam hocam teşekkürler fikirlerinizi çok değerli. Şükür sınavım iyi geçti, umarım ilk hedefime girebilirim.

Cağaloğlu mu yoksa çapa fen mi arasında kaldım.
Yüzdelik dilimim 0,14
sayısal öğrencisiyim ya mühendis ya tıp istiyorum ama doktorluğun değeri düştüğü için büyük ihtimal mühendisliğe yönelirim.
Ama dil açısından da dilimin iyi olmasını istiyorum.
Üniversiteyi yurt dışında okuma hedefim yok.
Sizce hangisini öne yazayım?

Cağaloğlu mu yoksa çapa fen mi arasında kaldım.
Yüzdelik dilimim 0,14
sayısal öğrencisiyim ya mühendis ya tıp istiyorum ama doktorluğun değeri düştüğü için büyük ihtimal mühendisliğe yönelirim.
Ama dil açısından da dilimin iyi olmasını istiyorum.
Üniversiteyi yurt dışında okuma hedefim yok.
Sizce hangisini öne yazayım?
Cağaloğlunda okuyorum 10. sınıfa geçicem bu sene, sana şunu diyim ortam baya iyi ve okul çok sosyal, ayrıca nerdesye herkes sayısal. Dilini belli bir noktaya kadar geliştiriyor ardınan gelişimin sana bağlı, çalışmazsan dilini geliştiremezsin hazırlık okumana rağmen. Çapa fen ise şöyle diyim biraz daha asosyal, eğitim odaklı ama cağaloğlunun da eğitimi güzel çapa fen kadar olmasa da. Ben Çapaya girmeye çalışıp girememiştim ama iyi ki girememişim diyorum. Senin gönlünden ne geçiyorsa onu seç.

Geri
Yukarı