CapCut'a nasıl müzik eklenir?

KargaReis27

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar Edit yapacağım mesela arkaya müzik eklemem lazım. Nasıl yapılır bilmiyorum yani dosya yükleme var ancak müzik dosyam yok. Umarım anlamışsınızdır. Yani hani Instagram, TikTok falan oralardan müzik indiremeyiz mi CapCut'a?

Son düzenleyen: Moderatör:
Anlaşılan mobilden yapıyorsun. CapCut, Windows'ta da ücretsiz ve mobil için(1:1 ratio) render alabiliyorsun. CapCut'un Windows sürümünde, müzik dosyası eklemek istediğinde öneri olarak TikTok trendlerdeki müzikleri sunuyor. Render esnasında telif hakkını kontrol ediyor ve bir durum söz konusu ise bunu bildiriyor. Örneğin TikTok'ta sorun olur, ses kısılır gibi gibi. Render sonrasında da sosyal medya hesapları bağlanıp yüklenebilir. Sizlere kalmış tabii...

Anlaşılan mobilden yapıyorsun. CapCut, Windows'ta da ücretsiz ve mobil için(1:1 ratio) render alabiliyorsun. CapCut'un Windows sürümünde, müzik dosyası eklemek istediğinde öneri olarak TikTok trendlerdeki müzikleri sunuyor. Render esnasında telif hakkını kontrol ediyor ve bir durum söz konusu ise bunu bildiriyor. Örneğin TikTok'ta sorun olur, ses kısılır gibi gibi. Render sonrasında da sosyal medya hesapları bağlanıp yüklenebilir. Sizlere kalmış tabii...
Windows ta kullanıyorum. Sosyal Medya olarak tiktok denedim ancak hatta şöyle bir ekran var :
1700690053708.png

Tiktok yazıyor ancak ne yapacağımı bilmiyorum.

İnternetten mesela YouTube'dan istediğin müziğin videosunu Mp3 dönüştürü siteler aracılığıyla indirebilirsin.
Mesela örnek güvenilir site verir misiniz ?

Hocam peki ya ornegin eski 20-30 senelik TR pop sarkilardan da telif yeme ihtimalimiz var mi?

Geri
Yukarı