Capture Card ve Yayın Kodlamaları

@Yahya Umman hangi program ile denediniz? OBS ile mi yoksa kendi programıyla mı? Birini denediyseniz diğerini de deneyin.

@Yahya Umman hangi program ile denediniz? OBS ile mi yoksa kendi programıyla mı? Birini denediyseniz diğerini de deneyin.
hocam hallettim.çok teşekkür ederim bilgiler için.mevzu sadece bağlantıları değilmiş aslında farklı bir konu açıp detaylı bir biçimde anlatacağım.

hocam hallettim.çok teşekkür ederim bilgiler için.mevzu sadece bağlantıları değilmiş aslında farklı bir konu açıp detaylı bir biçimde anlatacağım.
buradan tüm her şeyi öğrenebilirsin https://www.technopat.net/sosyal/konu/capture-card-ve-2-bilgisayar-ile-yayin-yapma.509854/

Hallettiğinize sevindim. Yeni konunuzu okuyabilmek için beni etiketleseniz sevinirim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…