Cartoon Network'teki aklıma gelmeyen çizgi film

Alex Casey

Decapat
Uzun yıllar önce (mesela 10 yıl öncesini düşünün, veya daha fazla, emin değilim) izlediğim bir çizgi filmin sadece tek bir sahnesini hatırlıyorum. Acaba bilen çıkabilecek mi bakalım.

-Yüksek ihtimalle Cartoon Network'te olma olasılığı var.
-Aşağıya yazdığım aklımda kalan parça, çizgi filmin ilk bölümüne ait olabilir.

Deniz kenarında bir şehir. New York gibi. Karakterimiz yanında (sanırım) annesiyle birlikte eve varıyor. (arabayla gitme ihtimalleri var). Cam kapıdan içeri giriyorlar. Bir süre sonra da tsunami gibi bir şey oluyor. Ve evet! Aklımda kalan her şey bu kadarıyla sınırlı. Keşke bulan biri çıksa ama.

Screenshot_1.png

Eskiden böyle bir şey izlemiştim.

Uzun yıllar önce (mesela 10 yıl öncesini düşünün, veya daha fazla, emin değilim) izlediğim bir çizgi filmin sadece tek bir sahnesini hatırlıyorum. Acaba bilen çıkabilecek mi bakalım.

-Yüksek ihtimalle Cartoon Network'te olma olasılığı var.
-Aşağıya yazdığım aklımda kalan parça, çizgi filmin ilk bölümüne ait olabilir.

Deniz kenarında bir şehir. New York gibi. Karakterimiz yanında (sanırım) annesiyle birlikte eve varıyor. (arabayla gitme ihtimalleri var). Cam kapıdan içeri giriyorlar. Bir süre sonra da tsunami gibi bir şey oluyor. Ve evet! Aklımda kalan her şey bu kadarıyla sınırlı. Keşke bulan biri çıksa ama.
Steven Universe. 5 sezon 1 filmi vardı hepsini de izledim kesinlikle en iyi çizgi filmdir kendisi. Türkiyede LGBT destekliyor diye kaldırırıldı. (LGBT destekleyen durum yok üstelik LGBT gayet normal bir şeydir.)

Yeni konular

Geri
Yukarı