Casio CTK 1550 nasıl?

stalker x

Hectopat
Dediğiniz orgda tuş hassasiyeti yok. Ben de internetin yalancısıyım fakat hiçbir yerde olduğuna dair bir ibare görmedim artı şurada olmadığı yazıyor.

Casio CTK-1550 | MUSIC STORE professional | en-OT

Altta Features kısmında Velocity sensitivite No diyor.

Bu arada yabancı kaynaklar bu özelliğe velocity sensitivite, sensitivity falan der araştırırken aklınızda olsun.

Dediğiniz orgda tuş hassasiyeti yok. Ben de internetin yalancısıyım fakat hiçbir yerde olduğuna dair bir ibare görmedim artı şurada olmadığı yazıyor.

Casio CTK-1550 | MUSIC STORE professional | en-OT

Altta Features kısmında Velocity sensitivite No diyor.

Bu arada yabancı kaynaklar bu özelliğe velocity sensitivite, sensitivity falan der araştırırken aklınızda olsun.
Evet ben de bulamadım ancak atılan 90 yorumdan 20'sinde var oldugu yazıyordu bir ikileme düştüm.Ayrıca 1000 TL altına önerebileceğiniz güzel org var mı? Şu nasıl mesela?

Bilemedim ne önereceğimi açıkçası. tuş hassasiyeti çok önemli bir şey fakat mesela bende M-Audio Keystation 88es var tuş hassasiyetinden hiç memnun değilim. İllaki kayıt aldıktan sonra elle edit yapmam gerekiyor.

Belirli bir segmentin üstüne çıkmadıkça o özellik olsa bile memnun etmeyebilir ki beni etmiyor işte. O yüzden acaba en azından plastiği, tuşu kaliteli olsun diye Casio mu önersem bilemedim.

Yeni konular

Geri
Yukarı