Diğer Casio Erkek Klasik Dalış Tarzı Saat, 200 M WR 2871 TL

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

AdaBagcibasi

Kilopat
Süper Moderatör
Makaleler
9
Yer
Edirne
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
-Anakart-
ASUS Prime B650M-R

-CPU-
AMD Ryzen 7500F

-Soğutma-
Thermalright Phantom Spirit 120 SE

-GPU-
Zotac RTX 4070 Super

-RAM-
XPG Lancer Blade 8x2 DDR5 5600 Mhz CL46

-SSD-
Samsung 970 EVO Plus 1 TB M.2 SSD
Kioxia Exceria Plus 500 GB M.2 SSD

-Kasa-
Corsair 3000D 650W

-Monitör-
Lenovo Legion Y27-30
Meslek
Öğretmen
Fiyat güzel ve tavsiye edilen bir saat. Siyahı da benzer fiyatlarda yeşil ilginizi çekmediyse ona da bakabilirsiniz.

1718975359972.png

Dalgıç saati ama bezeli dönmüyor diye yorumlarda belirtenler de var, alanlara denk gelmez inşallah. Fiyatı güzel.
Küçük bir temizleme işlemiyle çalışır duruma gelir. İzopropil alkol işe yarıyabilir.

__________________________________________________________________________________________________
Yeşil bezel kötü ama saat güzel. Pepsi bezel (kırmızı-mavi) veya siyah olanını öneririm. Saat 44mm çapa sahip bilekleriniz küçükse inceleme izlemeden almayın.

Siyahı hoş biraz inceledim. Yarın öbür gün değerlenebileceği şekli balık simgesi olanlar, normalde plastik kayış alma niyetim vardı plastik kayışı sipariş geçip bunu günlük olarak kullanmak bile mantıklı geldi sonradan

Siyahı hoş biraz inceledim. Yarın öbür gün değerlenebileceği şekli balık simgesi olanlar, normalde plastik kayış alma niyetim vardı plastik kayışı sipariş geçip bunu günlük olarak kullanmak bile mantıklı geldi sonradan
Bunu alın hocam, diğer kayış her türlü daha ucuza bulunur. Seçeneği olan her saatte direkt bu tipe yönelin. Deri ve silikon kayışları bulmak her zaman daha kolay ve ucuz.

Berbat bir ürün. A1000 ya da Casioak alirim daha iyi. Tasarimi cidden cok kötü.
Saatlerden anlamıyorum. Berbat olması sizin kişisel zevkinize hitap etmediği için mi yoksa saatin özelliklerinde vs. mi bir sıkıntı var?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Geri
Yukarı