Casper bilgisayar açılmıyor

lastdarkwave

Hectopat
Yer
Samsun
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
i3 7100 3.9Ghz / RX580 8GB / 16 GB DDR4 RAM / 1TB+500GB HDD / MSI MAG A600DN 600W 80+ PSU
Meslek
Ögrenci
1 hafta önce bilgisayarım kendiliğinden kapandı açmaya çalışınca Windows ekranında takılı kaldı. Başlangıç onarmayı açıp sistem kurtarma vb. her şeyi denememe rağmen açılmadı bilgisayara yeniden ISO yüklersem düzelir diye düşündüm USB takdığımda çizik çizik bir şeyler geliyor birkaç tuşa basınca da yeniden başlatıyor, yine çizik çizik olanlar geliyor. Ne yapmalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
1 hafta önce bilgisayarım kendiliğinden kapandı açmaya çalışınca Windows ekranında takılı kaldı. Başlangıç onarmayı açıp sistem kurtarma vb. her şeyi denememe rağmen açılmadı bilgisayara yeniden ISO yüklersem düzelir diye düşündüm USB takdığımda çizik çizik bir şeyler geliyor birkaç tuşa basınca da yeniden başlatıyor, yine çizik çizik olanlar geliyor. Ne yapmalıyım?
Çizgiler geçicek beklersen. O çizgilerden sonra windows ekranı gelecek.

Özel konuşmalarınızı başka yerde gerçekleştirmenin memnun oluruz. Konu dışı mesajlar ban sebebi olabilir.

Hocam ınternetten arastırın, Casper ıle ıletısıme gecın bence

Özel konuşmalarınızı başka yerde gerçekleştirmenin memnun oluruz. Konu dışı mesajlar ban sebebi olabilir.
Bekliyeceğim bakalım düzelicek mi
Hocam ınternetten arastırın, Casper ıle ıletısıme gecın bence
Bilgisayar çok eski ve içindeki çoğu parçayı değiştirdim yardımcı olmayacaklarını düşünüyorum.

Cizgiler benim eski PC'mde oluyordu bir keresinde ekran kartini cikardim ve APU sistem yaptim ve cizikler gitmisti, genelliklle ekran kartindan oluyor.

Cizgiler benim eski PC'mde oluyordu bir keresinde ekran kartini cikardim ve APU sistem yaptim ve cizikler gitmisti, genelliklle ekran kartindan oluyor.

Bende ki çizikleri galiba yanlış anlattım. Durum şöyle ki ISO dosyasını yüklemek için USB takmaz isem normal Windows logosu gelip takılı kalıyor ama eğer USB takarsam ortadan ikiye ayıran ve ekranın üst kısmında çizik çizik oluyor.
Başka ekran kartıyla deneyin(isterseniz işlemci ekran kartı ile deneyebilirsiniz.).
Bu elimdeki bilgisayar dizüstü olduğu için yapmam zor diyebilirim.

Halen düzelmedi hocam başka bir yapabileceğim bir şey var mı.

Son düzenleme:
Bende ki çizikleri galiba yanlış anlattım. Durum şöyle ki ISO dosyasını yüklemek için USB takmaz isem normal Windows logosu gelip takılı kalıyor ama eğer USB takarsam ortadan ikiye ayıran ve ekranın üst kısmında çizik çizik oluyor.

Bu elimdeki bilgisayar dizüstü olduğu için yapmam zor diyebilirim.

Halen düzelmedi hocam başka bir yapabileceğim bir şey var mı.
Ne kadar beklediniz. Şahsen ben 10 dk beklemiştim.

Geri
Yukarı