Casper CKY 3230M Wireless Kart Değişimi

KadirHawk

Hectopat
Merhaba, şu an kullandığım laptop 'Casper CKY 3230M' ve 'Realtek RTL 8188CE Wireless LAN 802.11n PCI-E NIC' tek antenli kartı, 'Intel® Wireless-AC 9260' çift anten girişi olan kart ile değiştirmek istiyorum. Bilgisayarımdaki tek anten yeterli olur mu? Olmaz ise herhangi bir çözüm yolu ile bağlayabilir miyim? Ya da kesin olarak bağlayamaz mıyım?

IMG_E6939.JPG
IMG_E6940.JPG

Gördüğünüz mevcut kart, aynı sokete uyacak daha hızlı wireless önerebilecek var mı ?

Baktığın kartın birkaç ilanında farklı uçlar mevcut. Makinanda whitelist varsa uyanı bulsan da çalıştıramazsın BIOS modunu bulamadığın sürece. N ile devam et bence, ben sıkıntı yaşamadım N ile. Gerekiyorsa işlemci ve SSD upgrade'i de düşünülebilir.

Baktığın kartın birkaç ilanında farklı uçlar mevcut. Makinanda whitelist varsa uyanı bulsan da çalıştıramazsın BIOS modunu bulamadığın sürece. N ile devam et bence, ben sıkıntı yaşamadım N ile. Gerekiyorsa işlemci ve SSD upgrade'i de düşünülebilir.
Hocam işlemci ve ssd upgrade yapacağım ama wireless kartında problem olduğunu düşünüyorum uyumlu fakat üst segment bir kart düşünüyorum olmayacağını düşüyorsan ki öyle aynı segment bir kart deneyeceğim. Tavsiyen için teşekkür ederim.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı