Casper Excalibur E70L Kasa Temizliği

Einsatz

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, Casper Excalibur E70L kasa temizliği ile ilgili bir sıkıntım var. Bu kasanın önünde ızgara mi diyeyim tozluk mu diyeyim bilemiyorum siz ustalar daha iyi bilirsiniz, buraları temizlemem gerekiyor fakat bu tozlukların önünde bir plastik var markanın yazdığı, bunu nasıl sökebilirim ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar merhaba, Casper Excalibur E70L kasa temizliği ile ilgili bir sıkıntım var. Bu kasanın önünde ızgara mi diyeyim tozluk mu diyeyim bilemiyorum siz ustalar daha iyi bilirsiniz, buraları temizlemem gerekiyor fakat bu tozlukların önünde bir plastik var markanın yazdığı, bunu nasıl sökebilirim ?
O kasa bitfenix aurora bendede aynısıs var ön kapaklar 6 adet clips ile tutuluyor ben düz tornavida ile bastırarak söktüm plastiğe biraz zarar verdim ama söktüm baya sert ön clipsler.

Evet arka tarafında bir şeyler var :) Ben sanırım parçalarım. Kasa adını öğrendiğim çok iyi oldu çok teşekkür ederim. Şimdi en azından video araştırırım, yoksa ben görmeden kesin kırarım bir şeyleri.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı