Casper Excalibur G650 Control Center gibi programlar nereden indirilir?

MYaman

Decapat
Merhaba arkadaşlar,
Excalibur G650.8750-8D60X, i7-8750H, 8GB RAM, 240GB SSD, 4GB GTX1050 freedos'lu olarak 1 hafta önce aldım ve 2-3 gündür aktif olarak kullanmaktayım. Kontrol merkezi gibi programları yüklemek istiyorum fakat kutunun içinden driver CD'si ya da flash bellek çıkmadı. Kendi sitesinde de bulamadım. İndirebileceğim link var mı? Ya da programları nereden temin edebilirim? Şimdiden teşekkür ederim.

Memnun musun? bende almayı düşünüyorum, HDD göstermiyor sitelerde HDD si de var mı ve ram slotu arttırılabiliyor mu?
Açıkçası memnunum,yaklaşık 1 saat World of tanks oynadım 72derecede sabit kaldı, FPS ise ortalama 70-80 nadiren 60a indi (maximum ayarlada).Kasa kalitesi ortalama-ortalama altı diyebiliriz,aynı özelliktedeki laptoplar daha yüksek fiyatlarda bulunuyor.Monster laptoplara da bakabilirsin hemen hemen aynı özellik ve fiyatlarda bulunabilir.Bu modellerde HDD bulunmuyor SSD var,HDD bulunanlar fiyatları daha fazla.Ram slotu hakkında tam bilgim yok ama hatırladığım kadarıyla 2 slot var takılı olan tek ram 8gb.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı