Casper Excalibur G770 12.999 TL!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Kanka en son laptop 1TL idi ne ara 7K yaptın?

Tamam sana 1TL'ye verdiler sende 2. el olaral 7K'ya satıyorsun. Hadi 20TL'ye sat, dediğin şey yine mantıksız hala neyi ısrar ediyorsun? Biri gelip sana o laptopu 1TL'ye veririm dese almayıp sakız almak ne kadar mantıklı onu soruyorum.

Tamam sana 1TL'ye verdiler sende 2. el olaral 7K'ya satıyorsun. Hadi 20TL'ye sat, dediğin şey yine mantıksız hala neyi ısrar ediyorsun? Biri gelip sana o laptopu 1TL'ye veririm dese almayıp sakız almak ne kadar mantıklı onu soruyorum.

O Laptop dediğin Çöptop'u çiğnemek mi tatlı gelir, sakızı çiğnemek mi?
Eğer bu soruya cevap verebiliyorsan bu boş tartışmayı kapat.

Bölümün adı "indirim köşesi" ve ben de indirim görüp paylaştım. Alıp almamak tüketiciye kalmış.

O laptop dediğin çöptop'u çiğnemek mi tatlı gelir, sakızı çiğnemek mi?
Eğer bu soruya cevap verebiliyorsan bu boş tartışmayı kapat.

Laptopu niye çiğniyorsun? Satmak denilen kavramı duydun mu acaba merak ediyorum? Neyse daha uzamasın.

Bak sen şu işe. 15 bin liranın üstünde satılan bir ürün 13 bin liraya düşmüş, indirim değil, öyle mi?
Ürünün 13 bin bile etmemesi dışında sorun yok, aynı fiyata daha iyi performanslı modeller alınabildiği sürece bu indirim olmaz. Sizin mantığınızla yaklaşırsak;
Bu model 27 binden 20 bine düşmüş, fiyatını hak ediyor mu peki, kesinlikle hayır.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı