Casper Excalibur M. E238FHD-G 23.8" 200Hz nasıl?

Alınmaz. En kötü bu monitörü almalısınız:
Samsung Odyssey G3 LS24AG30ANUXUF 23.8 Hocam bu model nasıl?

arkadaşlar merhaba, bugün bu monitör bana ulaştı. Gerçekten tam bir hayal kırıklığı oldu... Daha önceden de casper kullanmıştım ve tövbe edecek kıvama gelmiştim ama işte bir de excalibura şans vereyim dedim ama maalesef.

monitör hakkında şunları söyleyebilirim; gerçekten görünüş olarak çok güzel, masada falan çok harika duruyor ama gel gör ki ekran kalitesi kötü. çok fazla ghosting var ve aynı şey mi bilmiyorum da bir oyundayken hızlı hareket ettiğinizde tüm beyaz renkler sarı oluyor. Ben uğraşmak istemediğim için geri iade ile falan uğraşmayacağım ama kendime sözüm olsun bir daha da casper olan hiçbir şeye yaklaşmayacağım.

aynı fiyat bandında şu monitörü önerebilirim keşke ben de bunu alsaydım;

Arkadaşlar merhaba, bugün bu monitör bana ulaştı. Gerçekten tam bir hayal kırıklığı oldu... Daha önceden de Casper kullanmıştım ve tövbe edecek kıvama gelmiştim ama işte bir de excalibura şans vereyim dedim ama maalesef.

Monitör hakkında şunları söyleyebilirim; gerçekten görünüş olarak çok güzel, masada falan çok harika duruyor ama gel gör ki ekran kalitesi kötü. Çok fazla ghosting var ve aynı şey mi bilmiyorum da bir oyundayken hızlı hareket ettiğinizde tüm beyaz renkler sarı oluyor. Ben uğraşmak istemediğim için iade ile falan uğraşmayacağım ama kendime sözüm olsun bir daha da Casper olan hiçbir şeye yaklaşmayacağım.

Aynı fiyat bandında şu monitörü önerebilirim keşke ben de bunu alsaydım;

İade edin? Alınabilecek en ucuz monitör atılan ASUS, bu da ghosting sorunlu.

Yeni konular

Geri
Yukarı