Casper Excalibur NVIDIA Denetim Masası bazı ayarlar yok

OfficialStewie

Decapat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Ben Casper Excalibur kullanıyorum (laptop). Hem Intel HD Graphics 630, hem de NVIDIA GTX 1050 ekran kartım var. NVIDIA denetim masasında sadece 3D ayarları gözüküyor. Okuduğum başka birisinin konusunda umarım hem Intel hem de NVIDIA kartla denemiyorsunuzdur diyorlardı.

Benim bilgisayarımda bu zararlı mı olur?

Merhaba arkadaşlar. Ben Casper Excalibur kullanıyorum (laptop). Hem Intel HD Graphics 630, hem de NVIDIA GTX 1050 ekran kartım var. NVIDIA denetim masasında sadece 3D ayarları gözüküyor. Okuduğum başka birisinin konusunda umarım hem Intel hem de NVIDIA kartla denemiyorsunuzdur diyorlardı.

Benim bilgisayarımda bu zararlı mı olur?

Intel UHD 630 kullanıyorsun bende de aynı cihaz var zaten sistem otomatik belirliyor hem onboard hem de GPU kullanmanız zararlı değildir.

Çünkü dizüstülerde çoğu kişi görüntüyü veren igpu yapıyor. Intel grafikleri kontrol merkezine bakın.

Bu arada hangi ayarı arıyorsunuz? Bir de "umarım hem Intel hem de NVIDIA kartla denemiyorsundur." Ne demek? Neyi deniyorsunuz?

Aradığım ayar NVIDIA denetim masasında ekran gibi diğerlerinin gözükmemesi. Sadece 3D ayarlar var. Bu arada Intel grafik kontrol merkezi falan sonradan yükledim. Ağırlıklı NVIDIA'dayım. Sanırım Intel HD Graphics 630. harici kart dahili GTX 1050 olması lazım.
Şimdi öğrendiğime göre dahili Intel HD Graphics'miş ben bu NVIDIA GTX 1050'yi nasıl kullanacağım.

Geri
Yukarı