Casper G770 çok ısınır mı?

Forumda duyduğuma göre 100 derecenin üstüne çıkıyor diyenler var.

Aman hocam uzak durun. En kötü "bilgisayar" kendisi.

O kadar kötü mü bu bilgisayar iyi ki almadan önce biraya yazmışım
Hocam hele ki fiyat segmentinde çok daha kaliteli başka bilgisayarlar varken bu bilgisayara bu fiyatı vermek hiç mantıklı olmaz.

O kadar kötü mü bu bilgisayar iyi ki almadan önce biraya yazmışım

Önerebileceğin bu fiyatlara bi laptop var mı acaba?
Herhalde foruma yeni katılmışsınız. İyi ki buraya katılmışsınız. Çünkü burada Casper markası hiç sevilmez.

Casper özelliğine göre çok pahalı. Hem Türk markası hem de çok kaliteli değil. Bu yüzden ucuz olmasını bekleriz ama ucuz da değil çok saçma. O zaman bu marka niye var?

Herhalde foruma yeni katılmışsınız. İyi ki buraya katılmışsınız. Çünkü burada Casper markası hiç sevilmez.
Evet forma yeni katıldım arkadaşım önerdi yeni bilgisayar almayı düşünüyorum zaten
Bu bilgisayarın biraz daha üst bi modeli var mı acaba biraz daha donanımı iyi olsa benim için daha iyi olur

Evet forma yeni katıldım arkadaşım önerdi yeni bilgisayar almayı düşünüyorum zaten

Bu bilgisayarın biraz daha üst bi modeli var mı acaba biraz daha donanımı iyi olsa benim için daha iyi olur
Tam olarak bütçe nedir?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…