Casper G870 indirilmesi gereken sürücüler neler?

646148

Decapat
Makaleler
1
Merhaba, benim alacağım cihaz da herkes Windows 11 kullanıyor ama ben Windows 11 sevmiyorum. Casper sitesine baktığımda modelim için Windows 10 Driveri buldum ama hepsi bu kadar mı emin değilim.

Dosya Ekleri

• Ekran Resmi 2023-05-22 ÖS 2.00.10.png
    Ekran Resmi 2023-05-22 ÖS 2.00.10.png
    244,4 KB · Görüntüleme: 34
  • Ekran Resmi 2023-05-22 ÖS 2.01.52.png
    Ekran Resmi 2023-05-22 ÖS 2.01.52.png
    218,5 KB · Görüntüleme: 30
Merhaba, benim alacağım cihaz da herkes Windows 11 kullanıyor ama ben Windows 11 sevmiyorum. Casper sitesine baktığımda modelim için Windows 10 driveri buldum ama hepsi bu kadar mı emin değilim.

Evet hepsi bu kadar diyebiliriz ayrıyeten Intel Support assistani yükleyip oradan da Intel sürücülerini güncelleyin NVIDIA'yi ise ayrı indirmeniz gerekiyor sürümleri sürekli olarak değişiyor çünkü. Kartınıza uygun sürücüleri indirip kurun.

Evet hepsi bu kadar diyebiliriz ayrıyeten Intel Support assistani yükleyip oradan da Intel sürücülerini güncelleyin NVIDIA'yi ise ayrı indirmeniz gerekiyor sürümleri sürekli olarak değişiyor çünkü. Kartınıza uygun sürücüleri indirip kurun.
Cihazı atsam siz atabilir misiniz indirmem gereklileri?

Cihazı atsam siz atabilir misiniz indirmem gereklileri?

Ekran kartı dışında ki sürücüler yani chipset vb sürücüler o kadar kritik değil zaten Windows'la yüklü olarak gelir aşırı detay bir şey yapmayacaksanız gerek yok ekstradan kurmaya fakat yine de modeli atın bir bakayım isterseniz.

Ekran kartı dışında ki sürücüler yani chipset vb sürücüler o kadar kritik değil zaten Windows'la yüklü olarak gelir aşırı detay bir şey yapmayacaksanız gerek yok ekstradan kurmaya fakat yine de modeli atın bir bakayım isterseniz.
Yok hocam Casper alamıyorum artık F/P diye tercih edecektim 28'i gördü.

Yok hocam Casper alamıyorum artık F/P diye tercih edecektim 28'i gördü.

Gine başka bir laptop ile ilgili aynı konuyu açarsanız beni etiketlerseniz yardımcı olurum hocam, aklınız da bulunsun.

Geri
Yukarı