Casper Laptop açılırken bip bip diye ses çıkarıp kapanıyor

Mellehet

Kilopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Merhaba. Başlıkta belirttiğim gibi, laptopu acıyorum. Casper yazısından sonra birkaç defa bip bip diye ses çıkardı. Windows logosu geldi resimdeki hatayı verdi. Ardından bilgisayarı kapatıp tekrar açtım, yine bip bip diye birkaç defa ses çıkardı. Windows logosundan sonra şifre ekranı geldi. Şifreyi girdim, giriş yaptıktan sonra tekrar kapandı. Sıkıntı ne olmuş olabilir?

Video linkini'de bırakıyorum. 20.saniye'den sormasını izleyebilirsiniz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Screenshot_2020-09-22-18-05-32-454_com.whatsapp.jpg

Son düzenleme:
Kaç bipleme olduğu ve hangilerinin uzun hangilerinin kısa olduğunu söylemeniz lazım ki biplemelerin anlamını bilelim.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

20.saniyeden sonrasını izleyebilirsiniz.

Hacı nasıl bileceksin ki mors alfabesiyle falan mı çalışıyor?

Bilip bilmeden kimseyle dalga geçme bidaha olur mu?

20.saniyeden sonrasını izleyebilirsiniz.
Anakartınız nedir?

Anakart nedir bilmiyorum ama elimde bu bilgiler mevcut.
Eki Görüntüle 677328
Bu sizin işlemcinizin bilgileri. Bize lazım değil. Eğer bilgisayar açılıyorsa bu programı yükleyip anakartınızı öğrenebilirsiniz. Eğer bilgisayar açılmıyorsa laptopun kutusunda anakartın ne olduğu yazıyordur.

Bu sizin işlemcinizin bilgileri. Bize lazım değil. Eğer bilgisayar açılıyorsa bu programı yükleyip anakartınızı öğrenebilirsiniz. Eğer bilgisayar açılmıyorsa laptopun kutusunda anakartın ne olduğu yazıyordur.
Laptop şuan açılmıyor ve ikinci el aldığımdan dolayı'da kutusu yok. İnternetten bir bakayım belki bulabilirim.
Laptop şuan açılmıyor ve ikinci el aldığımdan dolayı'da kutusu yok. İnternetten bir bakayım belki bulabilirim.
Bugün Laptobun harddiskini söküp taktım. Ardından ramları yerinden söküp uçlarını temizleyip geri taktım. Çalıştırdım çalıştı. Dediğiniz programı kurdum. Kuruldu. Geçen ki gibi 3-4 defa bip sesi çıkardı ardından sustu ve pc kapanmadı. 20 dk takıldım, 10 dk gta sa oyununu açtım kapanma olmadı. Şimdi sıkıntı neredeydi anlayamadım..

Cpu z den istediğiniz bölüm bumu?
IMG_20200924_082456.jpg

Son düzenleme:

Geri
Yukarı