Casper Laptop Neden Alınmaz ?

Hayatımın hatası olmuştu almak, senet yapıyorlar diye özşanal diye biryerden almak zorunda kalmıştım. Sadece casper marka bilgisayarlar vardı. 1700 tl ye i5 4200m 4 gb ram gt740m'li bir sistem aldım. 1 sene sonra ekrana görüntü gelmedi servise gitti 2.senede aynısı oldu fakat alt kapağı açtığım için garantisi gitmişti, ekran kartım yandı, monitörü tutan yerler kırıldı, monitörün ortalarında çizgiler oluşmaya başladı, 3 saatte bir kapanıyordu termal macun vs. değiştiysemde pc düzelmedi 15 dakikada açılıyordu. Çözümü yeni sistem toplamakta buldum kalitesiz marka kalitesiz malzeme siz siz olun casper almayın

bende senet yapılıyor diye bir mağazadan casper laptop almıştım 2600 küsür liraya 1.yılında bozuldu oyun açamıyor açtıgım gibi kasıyor ardından kapanıyor 3 tamirciye götürdüm sorunu çözemed.Kaldı elimde laptop :D

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı