Casper laptopta "a" tuşu takılı kalıyor

xBatuhanx

Hectopat
Daha fazla  
Casper marka laptop kullanıyorum ve a tuşu takılı kalıyor veya yazı yazarken "aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa diye kalıyor" bunu nasıl düzeltebilirim?

Casper marka laptop kullanıyorum ve a tuşu takılı kalıyor veya yazı yazarken "aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa diye kalıyor" bunu nasıl düzeltebilirim?

Ek bir klavyen var mı? Eskiden aynı sorun bende de vardı. Klavye aldım laptop klavyesini aygıt yöneticisinden devre dışı bıraktım. Sorun düzeldi.

Son düzenleme:
bir şey sıkışmış olabilir.

Evet ek bir klavyem var.

Önceden su dökmedim.
Tamamdır. O ek klavyeyi kullan laptop klavyesini devre dışı bırak bu videoda anlatıyor.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
. ama illaha laptop klavyesini kullanıcam diyorsan. Klavyeyi değiştirmen gerekir.

Teşekkür ederim.

Tamamdır. O ek klavyeyi kullan laptop klavyesini devre dışı bırak bu videoda anlatıyor.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
. Ama illaki laptop klavyesini kullanacağım diyorsan. Klavyeyi

Geri
Yukarı