Casper Neo 2009 sisteme Steam'den oyun indirilir mi?

Ariess

Centipat
Casper Neo 2009 yılında aldığımız bir PC vardı onu kurmak istedim ama Windows 7 de Windows 10'a yükseltmeden CAT kablosuyla nete baglansam Steam'den oyun indirebilir miyim? Daha önce de o bilgisayardan Knight, Counter gibi oyunlar oynamıştım şimdi aradan kaç yıl geçince acaba kaldırır mı emin olmak istiyorum. Yardımcı olabilir misiniz acaba?

Oh anladım çok sağ olun şey son olarak eğer Windows 10'a yükseltilse farkı olur mu?
Cihazın teknik özelliklerini bilmiyorum ama kaldırmayabilir. Windows 10 da desteğini yakın zamanda kesecek zaten, en iyisi 11'e geçmek; ancak o bilgisayarın kaldırmayacağına bakmadan bile eminim.

Windows 11 Tiny edition yükleyin. Hem steami yüklersiniz hemde sisteminiz tost makinesi olsa bile kaldırır. Windows 11 Superlight de bir alternatif ve bu daha hafif.

Cihazın teknik özelliklerini bilmiyorum ama kaldırmayabilir. Windows 10 da desteğini yakın zamanda kesecek zaten, en iyisi 11'e geçmek; ancak o bilgisayarın kaldırmayacağına bakmadan bile eminim.
Tam özelliklerine hakim değilim ama çok temiz PC hep kullanabilmeyi isterdim:"

Windows 11 Tiny edition yükleyin. Hem steami yüklersiniz hemde sisteminiz tost makinesi olsa bile kaldırır. Windows 11 Superlight de bir alternatif ve bu daha hafif.
Bunu bilmiyordum.. bilen birilerine göstersem iyi olur sanırım belki yükseltebilirsem.. çok iyi olur

Tam özelliklerine hakim değilim ama çok temiz PC hep kullanabilmeyi isterdim:"

Bunu bilmiyordum.. bilen birilerine göstersem iyi olur sanırım belki yükseltebilirsem.. çok iyi olur
Biraz garip sürümler ama alışması basit. internetten arat Tiny 11 ve windows 11 superlight diye sonra 2 sindende 1 video fln izle, hangisi hoşuna giderse onu indirip kurabilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı