Casper Neo NOZ.477K-BY95A-W Sistem Yükseltme

OverlokMakinesi

Hectopat
Daha fazla  
Benim bilgisayar bir çok oyunda zorlanmaya başladı ve oyunları artık low-ultra low'da oynamaktan sıkıldım. Bu yüzden bir kaç modifiye yapmak istiyorum sizlerin de yardımı ile. Aklımda 1500 TL civarı fiyat var ve en azından 4 GB 1050 Ti ekran kartı almak istiyorum bir çok yeni çıkan oyunda rahat edebilmek için. Sizce ne yapmalı, hangi parçaları almalıyım? Bu arada bilgisayardan anakart modelini öğrenemedim. Bir sürü programla da denememe rağmen sadece Casper Nirvana yazıyor anakart modelinde. Kasayı söküp baktığımda görememiştim markayı ancak eve geçince tekrar bakabilirim. İnternette arattığımda altta görünen anakartı yazıyor. Şimdiden cevap veren ve yardımcı olmaya çalışan herkese çok çok teşekkür ederim. Bilgisayarım;

Casper Neo NOZ.477K-BY95A-W Masaüstü PC
İşlemci :
Intel Core i7-4770 İşlemci, İşlemci Hızı 3.50GHz., Turbo Boost Teknolojisi ile Maksimum 3.90 GHz. 8 MB Intel Akıllı Bellek
İşletim Sistemi : Windows 8.1
Anakart : Intel Z77 Chipset
Ram : 16 GB DDR3
Ekran Kartı : 2 GB Nvidia GTX560 Ekran Kartı - 1 GB Ayrılmış Bellek

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı