Casper Nirvana CHY BIOS Güncelleme

Deadpool1533

Kilopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Dizüstü bilgisayarımın BİOS'unu nasıl güncelleyebilirim. Fotoğraflarda sistemim var.

Ekran Görüntüsü (2).png
Ekran Görüntüsü (3).png

Son düzenleyen: Moderatör:
BIOS güncellemesine neden ihtiyaç duyuyorsunuz bilmiyorum ancak Casper da güncel BIOS'u edinmek için ürünün seri numarası ile servise e-posta göndermeniz gerekiyor. BIOS dosyalarını bulundurdukları FTP adresleri var oranın kullanıcı adı ve şifresini öğrenmeniz gerekiyor. Ben istediğimde bana vermemişlerdi. Şaka gibi bir dosya paylaşım şekli uyguluyorlar. Tek tek e-posta gönderip BIOS istemek nedir ya?..

BIOS güncellemesine neden ihtiyaç duyuyorsunuz bilmiyorum ancak Casper da güncel BIOS'u edinmek için ürünün seri numarası ile servise e-posta göndermeniz gerekiyor. BIOS dosyalarını bulundurdukları FTP adresleri var oranın kullanıcı adı ve şifresini öğrenmeniz gerekiyor. Ben istediğimde bana vermemişlerdi. Şaka gibi bir dosya paylaşım şekli uyguluyorlar. Tek tek e-posta gönderip BIOS istemek nedir ya?..
Biosu güncellemek gerekli diye düşünüyorum. Ama bu kadar zorsa hiç bulaşmayayım.

Tam olarak nasıl yapacağım bu işlemi anlatırsanız çok iyi olur. Nereden ve nasıl e-posta atacağım ?
Casper'ın sitesine gir. Destek bölümünden destek talebi oluştur. E-posta adresini yazarsan seninle oradan irtibata geçecekler. Bilgisayarının tam modelini ve seri numarasını yaz. Güncel BIOS dosyalarını indirmek istediğini söyle. 3 gün içerisinde dönüyorlar genelde.

Casper'ın sitesine gir. Destek bölümünden destek talebi oluştur. E-posta adresini yazarsan seninle oradan irtibata geçecekler. Bilgisayarının tam modelini ve seri numarasını yaz. Güncel BIOS dosyalarını indirmek istediğini söyle. 3 gün içerisinde dönüyorlar genelde.
Destek hakkında fikirlerinizi bize iletin kısmından gönderdim seri numarasını vs. yazdım, bakalım bekleyeceğiz.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı